"Biz Trabzon'a kardeşlik yaptık"

Galatasaray yönetim kurulu üyesi Sedat Doğan, son dönemde Trabzonspor ile yaşanan olayları değerlendirdi. Doğan "Trabzon halkı ve Galatasaray'ın derin bir sevgi bağı vardır, bunun aksini hiçkimse söyleyemez" dedi.

"SLOGANIMIZ 1 MİLYON FORMA"
Geçen sezon ki forma satışlarından memnun olduğunu ifade eden Doğan, "Geçen sezon takımın başarısına da bağlı olarak forma satışları çok arttı. Bu sezon takımımızın daha başarılı olması ve transferlerimizin dolayı daha güçlü satış rakamlarıyla gideceğimizi düşünüyorum. Bizim bu seneki sloganımız 1 milyon forma" dedi.

Kombine kart satışının 35 bin ile sınırlı kalmayacağını ve 40 bine kadar satış gerçekleştireceklerini belirten Doğan, "Bıraksak 55 bin kombine de satarız ama kombine alamayacak taraftarlarımız da var, bunu düşünerek kombine satışımızı 40 bin ile sınırladık" ifadelerini kullandı.

"BURAK ZATEN GİTMEK İSTİYORDU"
Burak Yılmaz'ın transferine de değinen Doğan, "Trabzon halkı ve Galatasaray'ın derin bir sevgi bağı vardır, bunun aksini hiçkimse söyleyemez. Burak Yılmaz bizden önce 2 takımla görüştü. Madem biz dostuz, diğer kulüplerden 5 milyon euro istiyorsunuz, bize 4 buçuk milyona Burak'ı vermeniz lazımdı. Burak zaten gitmek istiyordu biz bu rakamı verdik ve biz Trabzon'a kardeşlik yaptık. Galatasaray, haksız hukuksuz, rakiplerini rencide edici birşey yapmadı ve bundan sonra da yapmaz dedi.

Burak Yılmaz ile yapılan transfer görüşmelerinin futbol komitesi tarafından yürütüldüğünü belirtti ve bu transferin eninde sonunda biteceğini ifade etti. (NTVSPOR)

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN