''Hedefimiz her kulvarda şampiyonluk''

Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Necati Ateş, bu sezon mücadele edecekleri tüm kulvarlarda şampiyonluğu hedeflediklerini söyledi.

Galatasaray Futbol Takımı'nın Türk Telekom Arena'da gerçekleştirilen yeni sezon formalarının tanıtımından sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Necati, yeni formalarıyla önemli başarılara imza atmak istediklerini dile getirdi.

Tecrübeli futbolcu, uzun bir aradan sonra Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceklerini hatırlatarak, ''Hedefimiz her kulvarda şampiyonluk. Şampiyonlar Ligi'ne açız. 5 yıllık bir özlem var. Bu sezon çok iyi bir takım kuruldu. Başımızda da Türkiye'nin en iyi hocası var. Hocamızla, taraftarlarımızla, yönetimimizle bu sezon başarılı olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Beklentiler çok büyüdü. Biz futbolcular, bu beklentilere karşılık vermek zorundayız'' diye konuştu.

Kendisinin de görev aldığı forvet mevkisine yapılan transferlerin oluşturacağı rekabetle ilgili bir soru üzerine ise Necati, ''Gelen her arkadaşımız Galatasaray'a faydalı olacaktır. Herkese şans gelecektir. Verilen şansı iyi değerlendirmek için sahada her şeyi yapacağız. Gelen oyuncular bizi korkutmuyor, daha da çok hırslandırıyor. Formayı alabilmek için daha çok çalışacağız'' ifadelerini kullandı.

Ceyhun: ''Çok çalışıp, hocamızın gözüne girmeyi hedefliyorum''

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ceyhun Gülselam ise çok iyi bir kadroya sahip olduklarını dile getirerek, çok çalışarak teknik direktör Fatih Terim'in gözüne girmeyi hedeflediğini söyledi.

Çalışmayı seven bir oyuncu olduğunu ifade eden Ceyhun, ''İdmanlarda çok çalışıp, hocamızın gözüne girmeyi hedefliyorum. Çok büyük bir camiadayım. Rekabet her zaman olacaktır. Rekabet beni hırslandırıyor. Elimden geleni yapıp, inşallah bu sezon daha fazla forma şansı bulurum'' dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN