İşte devlerin yeni formaları

  • Futbol
  • Çarşamba 18.07.2012 10:20
Galatasaray'ın yeni formaları dün basına kapalı olarak düzenlenen organizasyonla tanıtılırken Fenerbahçe'nin bu sezon giyeceği formalar görücüye çıkmadan deşifre edildi. Sarı-lacivertli ekibin formaları alınan duyumlar neticesinde taslak olarak hazırlandı.

Galatasaray

G.Saray'ın yeni sezonda giyeceği formalarını tanıtımı bugün Türk Telekom Arena'daki GS Store'de yapılacak.

Parçalı, düz kırmızı ve düz beyaz üzerine kırmızı çizgilerden oluşacak üç çeşit formanın lansmanına tüm futbolcular katılacak. Bu akşamdan itibaren vitrinleri süsleyecek formalar çok beğenildi.

Fenerbahçe

Geçtiğimizi sezonların aksine bu yıl daha farklı bir tarzda hazırlanan formalarda en dikat çeken nokta sarı lacivert renklerin yanına siyah rengin de eklenmesi.

Fenerbahçe siyah rengi formalarında kullanarak son bir yılda yaşanan olayları protesto etmeyi hedefliyor.

Inter'in klasik siyah-mavi çubuklu formasına çok benzeyen yeni tasarımda göğüs üzerine kızgınlığı ifade eden çatık kaşlar kullanılmış.

Fenerbahçe'nin bu agresif formasının yanı sıra bir beyaz ve bir de sol tarafında Türkiye haritası bulunan klasik sarı lacivert çubuklu forması da bulunuyor. Klasik Çubuklu'nun bir diğer özelliği de yakasının arka kısımında Aziz Yıldırım'ın dilinden düşürmediği hatta şike sürecinde de sık sık kullandığı 'Son Sözümüz Fenerbahçe' yazıyor. (Milliyet)
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN