Yıldırım mazbatayı aldı

378 gün sonra kulüp binasına giden Aziz Yıldırım, 58 gün sonra mazbatasını alarak 10. başkanlık dönemine resmen başladı. Gelmeyeceği iddia edilen İlhan Ekşioğlu toplantıya oğlu ile birlikte katıldı

Fenerbahçe için 3 Temmuz 2011'de başlayan zorlu süreç dün yeni ve eski yönetimin bir araya gelmesiyle resmen son buldu... 2 Temmuz 2012'de tahliye olan başkan Aziz Yıldırım ve asbaşkan İlhan Ekşioğlu'nun da katılımıyla yönetim ilk toplantısını yaptı. Başkan Aziz Yıldırım 378 gün sonra geldiği kulüp binasında yönetici arkadaşları ve kulüp çalışanları tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. 20 Mayıs'ta Metris'ten tek aday olarak girdiği genel kurulda 5 bin 269 oyla 10. kez başkan seçilen Aziz Yıldırım mazbatasını 58 günlük gecikmeyle genel sekreter Talat Yılmaz'ın elinden aldı.

BİR FARKLA YENİDEN BİR ARADA
Kulüp sitesinden "378 gün sonra, yeniden biraradayız" açıklaması yapılıp şu satırlara yer verildi: "3 Temmuz 2011'den bu yana yaşadığımız onca zorluktan sonra bugün yeniden, tam kadro, eskisinden daha da büyük bir aile olarak bir aradayız. Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve Asbaşkanlarımız Sayın İlhan Ekşioğlu, 1 yılı aşkın bir sürenin ardından ilk kez Yönetim Kurulu'ndaki yerlerini aldı. Yeniden, eksiksiz ve bir farkla bir arada olmanın sonsuz mutluluğunu yaşıyoruz."


Goller Cepte
BİZE ULAŞIN