Aceleye gerek yok

Kocaman, Asbaşkan Ali Yıldırım'la yaptığı görüşmede, "Şampiyonlar Ligi için takviye istiyorum ama Egemen ve Topal elimi rahatlattı. Acele etmeden en iyisini alalım" dedi

Fenerbahçe, transferde stoper ve orta saha için arayışlarını sürdürüyor ancak işi aceleye getirmek istemiyor. Asbaşkan Ali Yıldırım, Teknik Direktör Aykut Kocaman ile yaptığı son görüşmede hocaya isteklerini sordu ancak "Acele etmeyin" mesajı alınca frene basıldı. Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın, Yıldırım ile yaptığı görüşmede "Şampiyonlar Ligi ön elemesinde her takım sürpriz yapabilir. Bunu Young Boys maçlarıyla biz de yaşadık. Ancak takımın şu anki durumu, Young Boys döneminden farklı. O dönem 7-8 as oyuncumuz sakattı. Stoper ve orta sahada sayısal olarak eksiklik yaşıyor olabiliriz. Ama hem kalite üst seviyede hem de şu ana kadar hiçbir sakatlık yaşanmadı" dediği öğrenildi.

TAKIM ETKİLENMEZ
Şu anki kadrodan memnun olduğunu da belirten Kocaman, "Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmek için elbette takviye istiyorum. Ancak Egemen ve Mehmet Topal transferleri her açıdan elimi rahatlattı. Bu nedenle transferde acele etmemize gerek yok. Hem Yobo için, hem de diğer futbolcular için en iyi şartlara ulaşmayı bekleyebiliriz" ifadelerini kullandı.

2020 KADROSU HAZIR
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, genç futbolcuların Topuk Yaylası ve Avusturya kampında gösterdiği performanstan oldukça memnun. Özellikle Salih Uçan ve Recep Niyaz'ı beğenen Kocaman, "İlerleyen dönemde bu konuda sıkıntı çekeceğimizi sanmıyorum. Genç futbolculara bakınca 2020 yılının kadrosunu görür gibi oluyorum. Hedefimiz bu oyuncuların en fazla şekilde A takıma katılmasını ve orada tutunmasını sağlamak" dedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN