''A.Gücü'nü rezil ettiler''

Kutlu, yaptığı açıklamada Ankaragücü Yönetim Kurulu adına duyurulan açıklamayı şaşkınlık içinde okuduğunu belirterek, ''Ankaragücü Yönetim Kurulu adıyla yapılan açıklamaların kim tarafından, nasıl ve nerede yapıldığı, tüm kamuoyu tarafından bilinmektedir. Baştan aşağı yalan ve iftiralarla dolu bu açıklamaya gerekli cevabı en kısa sürede vereceğimden kimsenin şüphesi olmasın'' dedi.

''Takımdan ayrılmamın Ankara kamuoyunu bir kaç gündür meşgul ettiği söylenen açıklamada Ankaragücü'nün 1 yıldır tüm Türkiye'ye rezil edildiği, acınacak hale getirildiği maalesef unutulmuştur'' diyen Hakan Kutlu, şunları söyledi:

''Benim takımdan ayrılma şeklimi kamuoyuna acı tablo olarak sunanların, kendilerinin koca bir kulübü bitirme noktasına getirdiklerini unutmuş olmaları çok daha vahim bir tablodur. 600 bin TL alacağım varken, 100 bin TL'ye sözleşmemi fesih etmeye hazırken bana yapılanlardan dolayı hukuksal yolu neden tercih ettiğimi de önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacağım. Benden önce nasıl eski başkanlar, yöneticiler, teknik adamlar, futbolcular ve TFF, icra yoluyla alacaklarını nasıl tahsil etmişlerse, ben de onlarla aynı yolu seçmiş bulunmaktayım.

Hak arama suç ise benden önce bu yolla Ankaragücü'den alacaklarını tahsil edenlerin tümü suç işlemiştir.

Bu açıklamayı yapanlara tek tavsiyem, önce 4. kez yapmayı beceremedikleri genel kurulu yapsınlar ve ardından kulübün önünü tıkayan transfer yasağını kaldırsınlar.

Bunun dışında yapılan diğer işlemlerin tümü bir yıldır olduğu gibi, zaman kaybından öteye gitmeyecektir.''
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN