Bu akşam yeri ve zamanı değil

  • AA
  • Futbol
  • Perşembe 19.07.2012 23:30
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlamasında taraftarlarla buluştu.

Caddebostan sahilinde bugüne özel hazırlanan ''1907Fest'' etkinliğine katılan taraftarlarla bir araya gelen Yıldırım, büyük ilgi gördü.

Çok sayıda yönetim kurulu üyesiyle birlikte festivale katılan Yıldırım, beraberindekilerle ''Samanyolu'' şarkısı eşliğinde sahneye çıktı.

Taraftarı selamladıktan sonra bir konuşma yapan Yıldırım, duygularının çok yüklü olduğunu, hata yapmamak için yazılı bir metne bağlı olarak konuşacağını ifade etti.

Sarı-lacivertli taraftarların Dünya Fenerbahçeliler Günü'nü kutlayan başkan Yıldırım, ''Aynı zamanda Maltepe Cezaevi'nde Fenerbahçe için yatan Hasan ve Bilal kardeşlerimize de buradan selam olsun'' dedi.

Uzun bir aradan sonra taraftarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Yıldırım, şunları kaydetti:

''Yaşanan bu süreçte en büyük gücümüz daima sizler oldunuz. Bizler sizin sayenizde Fenerbahçe yolunda asla yalnız yürümedik. Silivri'de, Çağlayan'da, Avrasya Maratonu'nda, Topuk Yaylası'nda, Bağdat Caddesi'nde, yılbaşında, Babalar Günü'nde Metris'te bayrağımızı gururla taşıdınız, renklerimize sahip çıktınız. Bizlerin saygınlığı, gururu ve en önemlisi özgürlüğümüz oldunuz. Şimdi artık ileriye, çok daha ileriye bakmanın zamanıdır. Size söz veriyorum gücüm el verdiğince, ömrüm yettiğince Fenerbahçe nerede olursa olsun orada olacağım.''

-''Çok şeyler konuşacağım''-

Konuşmasında her şeyin bir zamanı olduğunu vurgulayan Aziz Yıldırım, zamanı geldiğinde çok şeyler söyleyeceğini belirtti.

Taraftarların ramazan ayını kutlayan Yıldırım, şöyle devam etti:

''Şunu bilin; daha önümüzde çok zaman var, çok şeyler konuşacağım. Ama bu akşam yeri ve zamanı değil. Zamanı geldiğinde, sakın şunu unutmayın; 'Başkan niye susuyor?' demeyeceksiniz. Ama her şeyin zamanı var. Biraz bekleyin. Şahsım adına, arkadaşlarım adına, Metris'teki günlerimizdeki desteklerinizi hiçbir zaman unutmayacağız. Sağ olun, var olun, Allah sizden razı olsun. Teşekkür ederim.''

Yıldırım, konuşmasının ardından taraftara el sallayarak festival alanından ayrıldı.

Aziz Yıldırım sahneye çıkarken, taraftarlar kendilerine dağıtılan sarı ve lacivert renklerdeki Çin fenerlerini havaya bıraktı. Aynı zamanda havai fişekler atılırken, meşaleler yakıldı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN