İnegöl'de patron Mehmet Bulut

İnegölspor Tesisleri'nde düzenlenen ve Kulüp Başkanı İlhan Korkmaz'ın da hazır bulunduğu törende Mehmet Bulut, kendisini 2 yıllığına bordo-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Bulut'un yardımcıları Ferit Altıparmak, Hakan Gökkaya ve Özgür Şahin da 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Korkmaz, törende yaptığı konuşmada İnegölspor'u şampiyon yapan Taşkın Güngör ve ekibine teşekkür borçlu olduklarını belirterek, ''Geçen yıl 3. Lig 1. Grup'ta şampiyon olup, Spor Toto 2. Lig'e yükseldikten sonra Taşkın Güngör ve ekibi ile karşılıklı anlaşarak, yollarımızı ayırmıştık. Emeklerinden dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz'' dedi.

Güngör'den boşalan teknik direktörlük görevine, kendisine, kişiliğine ve futbol bilgisine sonuna kadar güvendikleri Mehmet Bulut'u getirdiklerini kaydeden Korkmaz, Bulut yönetiminde Spor Toto İkinci Lig'de de başarılı olacaklarına inandıklarını belirtti.

Bulut ise zor bir görev aldıklarının bilincinde olduklarını vurgulayarak şunları söyledi:

''İnegölspor şampiyon olan bir takım. Sorumluluğumuzu biliyoruz. Öncelikle İnegöl'de olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu takımı buraya getiren Taşkın Hoca ve futbolcu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnegölspor olarak hedefimiz 2. Lig'de kalıcı olmak ve izleyenlere keyif veren futbol sergilemek. Ligde de ilk 5 arasında yer almayı hedefliyoruz.''
BİZE ULAŞIN