Fenerbahçe'yi reddetti!

Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu öne sürülen Stefan Kiessling'den sarı-lacivertli ekibe kötü haber geldi.

Almanya'nın Spox.com isimli spor sitesi, Bayer Leverkusenli oyuncunun Fenerbahçe'nin teklifini reddettiğini yazdı. Son günlerde adı Fenerbahçe ile anılan Bayer Leverkusen'in golcüsü Stefan Kiessling'in, sarı-lacivertlilerden gelen transfer teklifini kabul etmediği ortaya çıktı. Konuyla ilgili spox.com adlı Alman sitesinde yer alan haberde, oyuncunun menajeri Ali Bulut, Fenerbahçe'nin teklifine "Hayır" cevabı verdiklerini açıkladı.

BONSERVİSİ 8 MİLYON EURO
Fenerbahçe'nin Kiessling'in transferi için Bayer Leverkusen yöneticileriyle görüşme yaptığı belirtilen haberde, Alman ekibinin futbolcu için en az 8 milyon Euro bonservis değeri belirlediği ifade edildi. Spox.com, bu rakamın Fenerbahçe tarafından çok bulunduğunu da öne sürdü.

GEÇEN YIL DA İSTENMİŞ
Haberde Kiessling'in İstanbul'a gitmeyi düşünmediği de kaydedilirken, siteye konuşan menajer Ali Bulut, "Fenerbahçe Kiessling ile geçen yıl da ilgileniyordu. Bugünkü cevabımız, aynı o zamanki gibi. Stefan burada kalacak. Leverkusen'den kesinlikle ayrılmayacak" dedi. 28 yaşındaki futbolcunun Bayer Leverkusen ile 2015 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN