İyi niyeti gördüm

Hazırlık kampını değerlendiren Şenol Güneş "Takım oyunu ve disiplininde iyi niyeti gördüm ancak dayanıklılık için sıkıntımız var. Yeni transferlerden memnunum" dedi

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Hollanda'daki 14 günlük kamp dönemini değerlendirirken, "Dayanıklılık ve bireysellikte sıkıntılar var ama takım oyunu ve disiplininde oyuncuların iyi niyetini gördüm" dedi. Kadronun genişliğinin zaman zaman bazı oyuncular için kafa karışıklığı yaşanmasına neden olduğunu da belirten Teknik Direktör Şenol Güneş, "Bunun haricinde bütün oyuncular takımın bir parçası olarak iyi çalıştılar. Sonuçları dikkate almadan ilk maçtan son maça bakarsak olumlu şeyler arttı. Eksikler hep olacaktır. Lig başlayınca da olacaktır" diye konuştu.

EMRE'NİN MAZERETİ VAR
Takıma yeni katılan Yasin, Soner, Bamba ve Emre'yi de değerlendiren Şenol Güneş, "Soner yetenekli ama üzerine koyacağını düşünüyorum. Soner'i ve Yasin'i, Bamba'yı daha çok görmek istedim. Emre'yi dedesi öldüğü için pek oynatamadık. Performanslarından memnunum" yorumunu yaptı.

GİTMEK İSTEYENLER OLABİLİR
Şenol Güneş, takımdaki oyuncu sayısının lig başlamadan düşeceğini de belirterek, "Gitmek isteyen olabilir, bizim göndermek istediğimiz olabilir. Bu her zaman olur" diye sözlerine nokta koydu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN