Krasic'in menajerinden flaş açıklama

Fenerbahçe'nin, Juventuslu Milos Krasic ile anlaşmaya vardığı iddiası futbol gündemine bomba gibi düştü ancak Sırp futbolcunun menajeri Dejan Joksimovic, Sabahspor.com'a yaptığı özel açıklamada bu iddiayı yalanladı.

Krasic için en son 6 ay önce Fenerbahçeli yöneticilerle görüştüğünü belirten Joksimovic, yıldız futbolcunun iddia edildiği gibi İstanbul'da olmadığını ve Sırbistan'da bulunduğu söyledi.

İşte Joksimovic'in Sabahspor.com'a yaptığı açıklama:

"FENERBAHÇE'DEN 6 AY ÖNCE TEKLİF ALDIK"

Krasic'in Fenerbahçe'ye transferinin bittiği söyleniyor. Bu bilgiyi doğruluyor musunuz?

Bu doğru değil. Önceden bir İtalyan gazetesi aramıştı beni ve Krasic'in adının İnter Milan, Lazio ve Marsilya ile geçtiğini sormuştu. Şu anda dünya üzerinde hiçbir kulüpten somut bir teklif almadık. Son bir ayda hiçbir kulüp kapımızı çalmadı. Dedikodular var, 6 ay önce Fenerbahçe ve Marsilya oyuncumuzla ilgileniyordu ancak somut bir teklif sunmamışlardı. Son bir ay içinde Fenerbahçe'den hiçbir yönetici ile konuşmadım. Bunlar sadece dedikodu.

"KRASIC ŞU ANDA SIRBİSTAN'DA"

Şu an Türkiye'de haber sitelerinde Krasic'in İstanbul'da olduğu bile yazıldı ama...

Hayır bu doğru değil. Ben şu an Sırbistan'dayım, Krasic de burada. Yarın Torino'ya uçacak. Sabah takımına katılacak. Dolayısıyla bunlar tamamen bir palavra. Juventus ile iki sene daha sürecek iyi bir kontratı var ve bu kontrat devam ediyor. Ayrıca Fenerbahçe'nin Krasic'in pozisyonundaki bir futbolcuyla ilgileneceğini sanmıyorum. Fenerbahçe Dirk Kuyt'u transfer etti zaten. Aynı pozisyonda oynayan iki oyuncu Kuyt ve Krasic.

Yine de önceden görüştüğünüz Fenerbahçeli yöneticilerden bir telefon beklemiyor musunuz yakın gelecekte?

En son görüşmeyi neredeyse 6 ay önce yapmıştık. Şu an Krasic'i isteyip istemediklerini bilmiyorum. Eğer oyuncumu biri isterse her şey olabilir. Ama şu an oyuncumun Juventus ile kontratı var ve teklif olursa transfer Juve'ye bağlı.

BARIŞ BALCI / SABAHSPOR.COM ÖZEL
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN