Lyon köşeye sıkıştı

Mali tablosu ekside olan Olympique Lyon, golcü futbolcuyu satmaya sıcak bakıyor. Fenerbahçe'nin ilk alternatifi olan Gomis için istenen ücret ise 14 milyon Euro

Fenerbahçe transferde stoper ve orta sahanın yanı sıra santrfor için de arayışlarına devam ederken, sarı-lacivertlilerin gündeminde bulunan Bafetimbi Gomis konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor. Olympique Lyon'un mali tablosunun ekside bulunmasından dolayı oyuncu satmaya sıcak baktığı ve Gomis konusunda F.Bahçe ile son görüşmeyi beklediği ifade edildi. Geçen sezonu 40 milyon Euro zararla kapatan Fransız ekibinin Gomis için Fenerbahçe'den 14 milyon Euro istediği bildirildi. Ancak Fenerbahçe cephesi, Lyon'un bu oyuncuyu satmak zorunda olduğunu bildiği için işi ağırdan alarak, rakamı indirmeye çalışıyor.

ARADA UÇURUM VAR
Gomis için Fenerbahçe'nin 7 milyon Euro civarında bir teklif yaptığı ve taraflar arasında bu hafta bir görüşme daha gerçekleşeceği gelen haberler arasında. Sarı-lacivertlilerin Gomis ısrarında, Dia'nın gitmesinden sonra yalnızlık çeken Sow'a destek olma amacı da var. Teknik heyet böylece Sow'a hem iyi bir partner, hem de arkadaş getirip, performansını yükseltmeyi planlıyor.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN