Fener'de gidecekler belli oluyor

  • Futbol
  • Salı 24.07.2012 15:25
Fenerbahçe'de Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın çarşamba günü bitecek Avusturya Kampı sonrası takımdan ayrılacak oyuncuların listesini yönetime vereceği öğrenildi.

Kocaman'ın hem Topuk Yaylasındaki kondisyon etabı hemde Avusturya Kampındaki maçlarda gösterilen performansları baz alarak değerlendirmede bulunduğu bazı isimlerle yolları ayırma kararı aldığı bildirildi.

Takıma yapılacak takviyelerinde kararında etkin rol oynayacağı ifade edilen Kocaman'ın verilen şansları değerlendiremediğini düşündüğü isimleri ilk etapta kiralık olarak göndermeyi düşündüğü gelen haberler arasında.

Öte yandan orta sahanın göbeğine transfer yapması beklenen Fenerbahçe'de Salih Uçan'ın antrenmanlarda ve maçlarda gösterdiği performans yönetime rota değiştirebilir.

Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın Salih'in kendine olan güveninden ve performansından çok mutlu olduğu ve genç oyuncunun bir dahaki sezondan itibaren Fenerbahçe'nin vazgeçilmez oyuncularından biri olacağını söylediği öğrenildi.

Bir diğer yeni transfer Kuyt'ın da forvet bölgesinde sergilediği üstün performans üzerine,orta sahanın sağına bir transfer yapılmasının düşünüldüğü gelen haberler arasında. (Lig TV)

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN