Yarın ne olur kimse bilemez

Manuel Fernandes'in "Beşiktaş'ta kalmayı düşünüyor musun" sorusuna verdiği bu cevap "Ayrılık sinyali" yorumlarına neden oldu

Beşiktaş'ta teknik direktör Samet Aybaba oyun planını Manuel Fernandes üzerine kurmayı planlıyor ancak Portekizli kalıcıymış gibi davranmıyor. Beşiktaş'tan alacağı toplam 1.2 milyon TL için UEFA'ya ihtarname çeken, takımda kalmak için ücretine zam isteyen Fernandes, Maccabi Haifa maçındaki kötü futbolu ve sonrasında yaptığı açıklamalarla kafa karıştırdı. Manchester City maçında müthiş oynayan Portekizli'nin iki gün sonrasında bu kadar kötü olması "Manchester reklam maçıydı kendini gösterdi" yorumları da beraberinde getirdi. Yıldız oyuncu, "Kariyer planlaması adına Beşiktaş'ta devam etmeyi düşünüyor musun?" şeklindeki soruya, "Ben buradayım, çalışmalarımı sürdürüyorum. Hayat bu, yarın ne olacağını bilemeyiz; ama şu an için buradayım" yanıtını verdi. Bu cevap "Fernandes ayrılık sinyali veriyor" yorumlarına neden oldu.

Baros gelmez çünkü...
Sivok, Çek basınına, Baros'un Beşiktaş'a transfer olabileceği haberleriyle ilgili konuştu. Sivok, "Bu durum Baros için çok iyi olabilirdi ancak mümkün gözükmüyor. Beşiktaş şu anda zor durumda ve oyuncularımızı kaybetmek durumundayız. Ekonomik darboğazdayız" dedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN