Yıldız futbolcunun menajeri İstanbul'da

Fenerbahçe, Lassana Diarra'yı alarak transferi noktalamak istiyor. Real Madrid'de fazla şans bulamayan ve satış listesine konulan 27 yaşındaki ön liberonun menajeri John Williams son detayları görüşmek için İstanbul'a geldi. Ünlü oyuncu ve menajeriyle yapılan görüşmelerde belirli mesafe alındığı, İstanbul'da pürüzlerin gidirileceği belirtiliyor. F.Bahçe, görüşmeleri KAP'a da bildirecek.

3 YILLIK SÖZLEŞMEYE İMZA ATACAK
Mourinho'nun bu sezonki planlarında yer almayan Lassana Diarra için F.Bahçe'nin Real Madrid'e 8 milyon euro bonservis bedeli ödeyeceği öğrenildi. Siyahi futbolcuya ise yıllık 4 milyon euro'dan 3 yıllık sözleşme uzatılacak. İspanya'nın önde gelen gazetelerinden Munde Deportivo, "Lass artık Türkiye'de terleyecek. F.Bahçe uzun süredir sürdürdüğü takibinde mutlu sona ulaştı" yorumunu yaptı.

SOW'UN GOLÜNÜ ALKIŞLAMIŞTI
Diarra, Sow'un Antalya'ya attığı golde ayağa fırlamış ve alkışlamıştı. Maçtan sonra Dia ve Sowile görüşen Diarra, "Atmosferden çok etkilendim. F.Bahçe taraftarı müthiş" demişti.

SARACOĞLU'NDA SÖZ VERMİŞTİ
Diarra geçen nisan ayında Şükrü Saracoğlu'na gelmiş, Antalya maçını canlı izlemişti. Diarra'ya bu ziyaretinde Hasan Çetinkaya eşlik etmişti. Çetinkaya o dönemde sorulara, "Bu sezon için değil. Lassana önümüzdeki sezon F.Bahçe'de" cevabını vermişti.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN