Beşiktaş'ta şok ihraç istemi!

Beşiktaş'ta eski menajer Sinan Engin için şikayetler yükseliyor. Şimdilerde yorumculuk yapan Engin için televizyonda yaptığı yorumlar siyah-beyazlı taraftarları sinirlendirdi. İki kongre üyesi Sinan Engin'in kulüpten ihracı için dilekçe verirken, Engin bu dilekçeler ile disiplin kuruluna sevkedildi.

Sporx'in haberine göre; İki kongre üyesinin televizyonda "Beşiktaş aleyhinde yorumlarda bulunmak" gerekçesiyle verdiği dilekçeyle Sinan Engin disiplin kuruluna sevkedildi.

Tümer: "Evet doğru, görüşeceğiz"

Beşiktaş Disiplin Kurulu başkanı Turgut Tümer yaptığı açıklamada bu gelişmeyi doğrularken "Evet böyle bir şey var. İki üyemiz şikayette bulundular ve tüzüğümüz gereği konu Disiplin Kurulu'nda görüşülecek. Kulüpte ihraç ya yönetim kurulundan tarafımıza ulaşan bir başvuru ile ya da tüzük gereği kongre üyelerinin şikayette bulunmasıyla gündeme geliyor. Biz de dilekçeleri inceleyip, soruşturma açılıp ya da açılmamasına karar vereceğiz. Ardından da kararımızı belirleyeceğiz" dedi.

Engin: "Ne yaparsa yapsınlar, umrumda değil!.."

Öte yandan Sinan Engin ise yaptığı açıklamada bu konuyla ilgilenmediğini söylerken "Ben ilgilenmiyorum. Gerçekten ilgilenmiyorum. Ne yaparsa yapsınlar. Hiç bir şey umrumda değil" diyerek kulüp üyeliğinden ihraç konusunda siyah-beyazlı kanada rest çekti.

Beşiktaş kulislerinde ise dilekçelerin işleme konulmasının ardından Sinan Engin'in Beşiktaş Kulübü'nden ihraç edileceği konuşuluyor.

Fenerbahçe'de de eski yöneticilerden Hakan Bilal Kutlualp 3 yıl süreyle kulüp üyeliğinden ihraç edilmişti.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN