Manisa'da transferler umutlu

  • CİHAN
  • Futbol
  • Çarşamba 25.07.2012 15:20
Kulüpten yapılan açıklamaya göre son antrenmanda, Türkiye 19 Yaş Altı Milli Takımı'nda bulunan Eray Ataseven yer almazken sol bacak arka alt adalesinde zorlanma bulunan İsmail Dinler de takımdan ayrı yürüyüş yaptı.

Manisaspor'un yeni transferleri İsmail Dinler, Hasan Ali Durtuluk, Cem Sultan, Gökay İravul, İhsan Poyraz ve Benjamin Fuchs, yeni sezondan umutlu olduklarını ifade etti. Fenerbahçe'den transfer edilen Gökay Iravul, genç isimlerden oluşan bir kadroya sahip olduklarını belirterek, "Altyapıdan yetişen arkadaşlarımızın da bizlerin de önümüzde kendimizi ispatlamamız için çok önemli bir fırsat var. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğimize inanıyoruz." dedi.

Manisaspor'un kadrosunda çok çalışkan ve kaliteli futbolcular olduğunu dile getiren İsmail Dinler ise yeni transfer edilen futbolcular olarak, takıma katkı sağlayacaklarına inandığını kaydetti. Hazırlık kampında her şeyin çok iyi gittiğini söyleyen Hasan Ali Durtuluk, Teknik Direktör Reha Erginer'in oyuncularla diyaloglarının çok iyi olduğunu belirterek, "Hocamızın bize verdiği destekle takıma adaptasyon sürecimiz daha çabuk oldu." diye konuştu.

Cem Sultan da Manisaspor'un genç futbolculara bu sezon çok önemli bir fırsat verdiğini ifade etti.

Takım içinde birlik ve beraberliğin kısa sürede yakalandığını belirten gurbetçi oyuncular İhsan Poyraz ve Benjamin Fuchs ise, "Bizim için çok yeni bir dönem başlıyor. Bu dönemde başarının gelmesi için hepimiz bütün gücümüzü sahaya yansıtacağız ve Manisaspor'u hak ettiği yere getirmek için çalışacağız." dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN