''Transferleri yapıp kampa gireceğiz"

Engin İpekoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, kamp döneminden önce ilk etap çalışması için 8 gün tesislerde antrenman yapacaklarını belirtti.

Tesislerdeki antrenmanlarda yurt dışından oyuncu deneyeceklerini anlatan İpekoğlu, ''Kampa giderken kadroyu yüzde 75-80 şekillendirme düşüncesindeyiz. Çünkü, kampta oynayacağımız hazırlık maçlarının lige başlama adına önemli olacağını düşünüyorum. Oynayacağımız maçlarda eksiklerimizi göreceğiz'' dedi.

İpekoğlu, 15 futbolcunun takımdan ayrıldığını, bu futbolculardan 7-8'inin ilk 11'de oynayan isimler olduğunu kaydetti.

Bu oyuncuların yerlerini doldurmanın hem yönetim kurulunun, hem de kendilerinin görevi olduğunu dile getiren İpekoğlu, şöyle devam etti:

''Transfer çalışmalarını bir an önce tamamlayarak eksiksiz bir şekilde kampa girmek istiyoruz. Denizlispor her zaman hedefe odaklanmış bir kulüptür. Fakat şu andaki mevcut kadro ile işimizin zor olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda transfer çalışmalarımız devam ediyor. Öncelikle geçen seneye göre gençleştirilmiş bir kadro oluşturacağız. Kamp döneminden önce 'hedefimiz şudur' demek yanlış olur. Kamp dönemi tamamlandıktan sonra hedefimizi açıklayacağız.''

İpekoğlu, ayrıca 1461 Trabzon maçını kendi sahalarında oynayacakları için sezona avantajlı başlayacaklarını sözlerine ekledi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN