Batugol Trabzon'a Alanzinho Es Es'e

  • Futbol
  • Perşembe 26.07.2012 16:02
Eskişehirspor teknik direktörü Ersun Yanal ile yaşadığı sorunlar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Batuhan için girişimlerini birkaç gün içinde başlatmayı planlayan Bordo-Mavili yönetimin, bu transfer için paranın yanı sıra oyuncu da teklif edeceği öğrenildi.

Trabzonspor'un Batuhan'a karşılık, Eskişehirspor'a Ersun Yanal'ın kadrosunda görmek Alanzinho'yu önereceği gelen haberler arasında.

Öte yandan yeni sezon hazırlıklarını Almanya'nın Münih kentinde yapacağı kampla sürdürecek Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş'in, yeni sezonun kadrosunu ve oyun taktiğini bu dönemde belirleyeceği öğrenildi.

Kondisyon ağırlıklı antrenmanları Hollanda kampında tamamlayan Bordo-Mavili ekip, Almanya'daki çalışmalarda daha çok hazırlık maçlarına ağırlık verecek. Yeni oyun sisteminin oturması konusunda taktik antrenmanlar yapacak olan Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş'in de takımdan gönderilecek oyuncular konusunda son kararını Almanya kampının ardından vereceği belirtildi.

Kadrodaki yabancı oyuncuların bir bölümünü elden çıkarmak isteyen Bordo-Mavili ekipte Şenol Güneş'in, gönderilmeleri gündemde olan Sapara, Alanzinho ve Cech'e son kez şans tanıyacağı ifade edildi. (Lig tv)
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN