''Birliktelikten keyif alan bir takımız''

Kartepe'de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren turuncu-beyazlı ekip, Eriş gözetiminde gerçekleştirdiği antrenmanda, düz koşu ve fiziksel çalışma çalışma yaptı.

Eriş, basına yaptığı açıklamada, takımın geçen yıl yaptığı maçlar sonrasında belirli bir kadro ve taktiksel yapıya sahip olduğunu belirterek, ayrılan futbolcuların mevkilerini yapacakları transferlerle dolduracaklarını söyledi. Bu doğrultuda son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Metin Akan ile anlaştıklarını hatırlatan Eriş, Akan'ın takımın başarısında pay sahibi olacağına inandığını dile getirdi.

Eriş, takımın kadro bütünlüğünü korumak için çalışmalar yürüttüklerini ifade ederek, dış transferde Koray Çölgeçen, Aykut Kıratlı ve Tayfun Aksoy ile anlaşma sağlayarak kadrolarını güçlendirdiğini anlattı.

Sezon başında yapılan kamp çalışmalarının her takım için zor olduğuna dikkati çeken Eriş, sezona fiziksel olarak hazırlanmaya çalıştıklarını, hazırlık maçlarını da futbolcuların saha içindeki durumlarını değerlendirmek için gerçekleştireceklerini kaydetti.
Eriş, ''Futbolcular arasında anlaşma olan, uyumlu ve birliktelikten keyif alan bir takıma sahibiz. Bu nedenle uyum sorunu yaşayacak bir ekip değiliz. Bu bizim lige başlangıcımız için bir avantaj. İnanıyorum ki bu avantajı lige de yansıtarak iyi bir başlangıç yapacağız'' dedi.

Ligdeki ilk 2 maçı kadın ve çocuk seyircilerin önünde yapacaklarını hatırlatan Eriş, ''Stadı doldurarak Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın kadın seyircilerinin müthiş desteğinin bir örneğini de Adana'da yaşatmak istiyoruz. Başta taraftar grubumuz olmak üzere, kadın ve çocuk seyircilerimiz bizi en güzel şekilde destekleyecekler'' şeklinde konuştu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN