Game of Thrones (Taht Oyunları - 2)

Geçen sezon Fatih Terim'in transfer listesi dışındaki isimlerle görüşülmesi ve "Melo pahalı" eleştirileriyle start alan dizinin baş karakterleri değişmedi Bülent Tulun'un talimatıyla menajer Bruno Heiderscheid, Marsilya'nın kapısını Mbia için çalarken, Florya cephesi Felipe Melo'nun alınması için bastırmaya devam ediyor

Galatasaray'da futbolun patronu Fatih Terim'in transfer listesinde yer almayan isimlerle görüşülmesi, 'Taht Oyunları'nda ikinci bölümün startını verdi. Terim, Melo'nun mutlaka alınmasını isterken, Başkan Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun'un Marsilyalı Mbia'nın transferi için menajer Bruno Heiderscheid'i görevlendirmesi sarıkırmızılı kulüpte tansiyonu yine yükseltti. Menajer Bruno Heidersheid'in önceki gün 4 milyon Euro ve Riera'yı teklif ettiği Mbia için Marsilya kulübü 8 milyon Euro istemişti.

TERİM , MBİA'YI VETO ETTİ
Hem Mbia, hem de aynı takımdan Alou Diarra'nın isimlerinin Fatih Terim'e önerildiği ancak tecrübeli teknik adamın iki futbolcuyu da veto ettiği öğrenildi.
Bu arada Melo ile pazarlıklar sonuçlanmadan G.Saray adına Heidersheid'in Marsilya'dan bir hafta önce randevu alması da Terim'in transfer listesinin yanında TT Arena'da da bir liste oluşturulduğu ihtimalini yükseltiyor. Ancak Florya'nın iki aydır olduğu gibi ön liberoda ilk ve tek tercihi hala Melo... .

Fenerbahçe mi? Asla!
Galatasaray'ın indirim beklediği Melo taraftara pas atmaya devam ediyor: "Galatasaray'da oynamasam bile Fenerbahçe'de asla forma giymem

"SPARTAK MOSKOVA YALANI"
Melo'nun peşinde olduğu iddia edilen Spartak Moskova'nın teknik direktörü Unai Emery, "Melo'ya talip değiliz. Bu haberler yalan. Zaten kulüp onun istediği rakamları ödeyemez" dedi.

AFRİKA KUPASI KRİZİ
Kadrosunda Amrabat, Eboue ve Dany gibi Afrika Kupası'na gidecek 3 futbolcu bulunan Galatasaray'da Mbia da gelirse Şubat ayında kadro krizi doğabilir.


Goller Cepte
BİZE ULAŞIN