Tuncay Şanlı Beşiktaş'a mı?

  • Futbol
  • Perşembe 26.07.2012 14:02
Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, Wolfsburg ile olan sözleşmesini fesheden Tuncay Şanlı'nın gündemlerinde olmadığını açıkladı.

Escude'nin imza töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tamer Kıran'ın açıklamaları şöyle:

"TUNCAY ŞU AN İÇİN GÜNDEMİMİZDE DEĞİL"

Tuncay Şanlı'nın kulübüyle ilişkisini kestiğini dün web sitelerinde okudum. Bize bu konuyla ilgili menajerleri veya kendisi vasıtasıyla gelmiş bir teklif yok. Dolayısıyla şu an için gündemimizde değil. Şu an için söyleyebileceklerim bundan ibaret.

"MCGREGOR'UN İMZA TÖRENİ YARIN"

Transferin bir an önce bitmesi hepimizin isteği ancak belli bir takım olayların da yaşanması gerekiyor. Bunlar zaman alabilir ama hiçbir konuda geç kalmadık. İşte görüyorsunuz Escude transferi, yarın kısmet olursa McGregor'un imza töreni... Birer birer stratejilerimiz doğrultusunda ilerlemek istiyoruz.

"QUARESMA'DA GERİ DÖNÜŞ ZOR"

Quaresma ve diğer oyuncularımız için kendilerine kulüp bulmaları için tebligatta bulunmuştuk. Bu çalışmalar sürüyor. Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda mümkün olan en iyi ekonomik koşullarda elimizden çıkartmayı planlıyoruz. Teknik anlamda Quaresma'nın takıma dönüşü teknik heyetin kararı ama ben ekonomik anlamda pek ihtimal görmüyorum.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN