''İki Uruguaylı oyuncuyla görüşüyoruz''

  • AA
  • Futbol
  • Cuma 27.07.2012 15:35
Basına açıklamalarda bulunan Hasan Hilmi Öksüz, yeni transfer edilen futbolcuların Hollanda kampında yer aldıklarını ifade ederek, birkaç futbolcuyla da görüşmelerin sürdüğünü vurguladı.

Öksüz, Uruguaylı iki futbolcu ile sözleşme imzalamaya yakın olduklarını söyleyerek, ''Uruguaylı iki futbolcu ile ilgileniyoruz. Uzun zamandır üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Bu iki futbolcu hakkında bazı sorunlar vardı, onları çözmeye çalışıyoruz. Zannediyorum ki önümüzdeki hafta içinde bu transferler bitecektir'' şeklinde konuştu.

Her iki futbolcunun da hücum hattında görev yaptığını anlatan Öksüz, futbolcuların isimleri hakkında bilgi veremeyeceğini bildirdi. Başkan vekili Öksüz, futbolculardan birisinin transferinin bir iki gün içinde tamamlanacağını, diğer oyuncunun ise Uruguay Milli Takımı ile Londra Olimpiyatları'nda olduğu için olimpiyat sonrasında kadroya katılmasını beklediklerini vurguladı.

Erken dönüyorlar

Hollanda'daki kamp çalışmaları hakkında da bilgi veren Hasan Hilmi Öksüz, İstanbul'daki hava koşullarına uyum sağlamak için dönüş tarihlerini 4 gün önceye aldıklarını açıkladı.

Daha önce 9 Ağustos olarak planlanan dönüş tarihinin İstanbul'daki aşırı sıcaklara uyum sağlamak için 4 gün öne çekildiğini belirten Öksüz, ''Hollanda'da oldukça serin bir hava var. Takımımız uzun zamandır orada çalışıyor. Biz de buradaki hava şartlarına uyum sağlamak amacıyla takımımızın dönüşünü 4 gün önceye çektik'' dedi.

İstanbul'a döndükten sonra Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda çalışmalarını sürdüreceklerinin altını çizen Hasan Hilmi Öksüz, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la da bir hazırlık maçı yapacaklarını sözlerine ekledi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN