Berbatov Florya'da

Kulislerde büyük heyecan yaratan iddiaya göre, başkan Ünal Aysal'ın çok istediği Dimitar Berbatov, menajeri Emil Dantchev ile birlikte sürpriz bir şekilde İstanbul'a geldi. Operasyon büyük bir gizlilik içinde gerçekleşirken, Berbatov ile menajerinin Galatasaraylı yöneticilerle kısa bir görüşme yaptığı belirtildi. İlk görüşmede Bulgar golcünün "Eğer şartlarda anlaşırsak Galatasaray'da oynamak isterim. Fatih Terim'le çalışmak bana gurur verir" dediği kaydedildi.

Yöneticiler daha sonra başkan Ünal Aysal'a durumu bildirirken "Berbatov çok istekli görünüyor. Onu düşündüğümüzden daha uygun bir rakama transfer edebiliriz" dedi. Çok sevinen Aysal da "Marjımızı aşmadan bu işi bitirmeye çalışalım" karşılığını verdi. Berbatov ve menajeri Dantchev ile Galatasaray yönetiminin yeniden bir araya gelerek transferin detaylarını masaya yatıracağı vurgulandı. Galatasaray, Manchester United ile yollarını ayıracak olan ve Avrupa'nın büyük kulüplerinden beklediği teklifi alamayan 31 yaşındaki Berbatov'u yıllık 3 milyon euro'ya ikna etmeye çalışacak.


İNGİLİZ MEDYASI DA YAZDI
Galatasaray'ın Berbatov hamlesi, İngiliz medyasında da yer buldu. Ünlü The Sun gazetesi, G.Saray'ın Berbatov için Manchester United'ın istediği 5 milyon sterlini ödemeye hazır olduğunu yazdı. Gazete, G.Saray'ın Berbatov konusunda pek çok takımdan daha istekli olduğunu duyurdu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN