Fener'de Sow şoku!

Fenerbahçe'de Senegalli oyuncusu Moussa Sow'un geçen sezon sonlarına doğru adalesinde oluşan yırtığın futbolcuyu çok zorladığı, dizinden de ciddi bir problemi bulunduğu belirlendi.

Sarı-lacivertli ekibin büyük umutlarla renklerine bağladığı Sow'un, oruç tutma konusundaki kararlılığından dolayı performansında ciddi bir düşüş gözlenirken, Senegalli yıldızın sahalarda kendisini yeterince gösterememesinin ardında ikinci bir unsurun daha yattığı bildirildi.

Bu oyuncuyu yakın takibe alan teknik heyet detaylı bir araştırma sonrası pek de iyi haberlerle karşılaşmadı. Sow'un dizindeki ve adalesindeki sakatlıkların futbolcuyu ciddi şekilde zorladığı, toparlanması için en az bir aya ihtiyaç olduğu bildirildi.

Yaz kampını çalışamadan, sadece tedavi olarak geçiren ve Fenerbahçe kampına geldiğinde de bu nedenle zorlanan Senegalli oyuncunun başlayan ramazan ayı ile birlikte oruç tutması da takım arkadaşlarından bir hayli geri kalmasına neden olmuştu.

Fenerbahçe'de herkes Sow'u kazanmak için büyük çaba harcarken, Senegalli oyuncunun kapsamlı bir doktor kontrolünden geçirileceği ve bir kez daha durumunun masaya yatırılacağı belirlendi. Sow'dan gelecek sonuçlara göre Fenerbahçe'nin forvet transferine ağırlık vereceği kaydedildi. (Milliyet)
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN