İşte Aziz Yıldırım'ın çılgın projesi

Cumartesi günü Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda yaptığı konuşmayla gündeme damgasını vuran Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın bahsettiği 1 milyar dolarlık projenin şifreleri yavaş yavaş ortaya çıkıyor!

BU PROJE ÇOK KONUŞULUR!
Konuşması sırasında "Öyle bir projem var ki, ben başkanlığı bıraktığımda Fenerbahçe'nin kasasında 1 milyar dolar olacak. Bunun için önümüzdeki günlerde sizlerden tüzük tadil kongresi isteyeceğim" ifadesini kullanan Yıldırım'ın, kulübü bütünüyle halka açmak istediği, kulübün üye sayısını 1 milyonun üzerine çıkartarak, bu üyelerden alınacak yıllık aidatlarla da kulübün kasasını doldurmayı planladığı ifade edildi.

TARAFTARLAR CESARET VERİYOR!
1 milyon üye hedefinin rahatlıkla geçileceğine inanan Yıldırım, Sarı-Lacivertli taraftarların kulüplerine olan bağlılığına inanıyor. Sarı-Lacivertliler, Türkiye'nin en çok taraftar kartı sahibi olmakla birlikte en pahalı bilet fiyatlarına rağmen tribünlere en çok taraftarı çeken ve en fazla tribün geliri olan kulüp. Tüm bunlar Başkan Yıldırım'a projesi için fazlasıyla cesaret veriyor.

TÜM TESİSLER ÜYELERE AÇILACAK!
Proje kapsamında üyelere başta Topuk Yaylası olmak üzere tüm tesislerden faydalanma imkanın oluşturulması da var. Proje yakın zamanda adından çok söz ettirecek gibi!

KULÜBÜN SAHİBİ TARAFTAR OLACAK!
Proje gerçekleşirse Fenerbahçe kongreleri, genel seçim gibi olacak. Her ilde üye Fenerbahçeliler, oylarını kullanacak ve başkanlarını seçecek.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN