Önce havuz sonra Kulüpler Birliği

"Temizlenene kadar havuzdan çıkacağız" açıklamasını yapan Aziz Yıldırım, Kulüpler Birliği'nden de ayrılmanın hesaplarını yapıyor

Önceki gün Divan Kurulu'nda yaptığı konuşmayla gündemi sarsan Aziz Yıldırım'ın Kulüpler Birliği'nden de çıkmanın planlarını yaptığı öğrenildi. "Eğer biz bir yanlış yapmışsak diğer kulüpler de bu işin içinde olmamalıdır. Biz temizlenene kadar havuzdan çıkacağız" sözleri çok konuşulan Yıldırım'ın tepkisini, Fenerbahçe'yi bir dönem başkanlığını da yaptığı Kulüpler Birliği Vakfı'ndan çekerek sürdüreceği gelen haberler arasında. Metris Cezaevi'nden çıkmasının ardından Fenerbahçe'nin Divan Kurulu'nda ilk kez basın karşısında konuşan başkan Aziz Yıldırım toplantıda "Aziz Yıldırım nefes aldığı sürece kirli eller Fenerbahçe'ye uzanamayacak. Temizlenmesi gereken ilk yer Kulüpler Birliği ve TFF'dir. Sonuçlarına katlanıp hesap verecekler. Bunun için ne gerekiyorsa yapacağız" ifadelerini kullanarak sert mesajlar vermişti.

KULÜPLER BİRLİĞİ TOPLANACAK
Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Halil Ünal, Aziz Yıldırım'ın açıklamalarıyla ilgili olarak, "18 takımı toplantıya davet edeceğim" dedi. Ünal, Kulüpler Birliği'ni toplayarak, meseleyi enine boyuna tartışıp gerekli değerlendirmelerde bulanacağız" ifadesini kullandı.


Goller Cepte
BİZE ULAŞIN