Genlerinde var

"Muhatap olmamak, ciddiye almamak şeklindeki kamu vicdanından kaçma yönündeki tasarrufları genetik ve yapısal özellikleri ile ilgili. Bu yönde fikir beyan etmemiz, doğru olmaz kanaatindeyiz."

  • Futbol
  • Salı 31.07.2012
* "Tarihi İhanet Modeli"ni benimseyenlerin dostluktan bahsetmeye de hakları yoktur
* Başkan Yıldırım'ın adını ağızlarına alırken çok daha dikkatli olsunlar
* "Kirli" diye suçladıkları F.Bahçe tertemiz havuzlarını kirletmesin
* Temmuz "linç"ine ortak olanlarla ortaklığımız olamaz

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Divan Kurulu Toplantısı'nda bir konuştu ardından demeç savaşları başladı... Yıldırım'ın açıklamalarına "Bu zatı muhatap almayacağız" karşılığını veren G.Saray'a bu kez F.Bahçe Yönetim Kurulu'ndan cevap geldi. İşte; "Başkanımız Aziz Yıldırım'ın tüm beyanlarının altına imza atarız" diye başlayan o açıklamalar: Öne sürülen iddialara, kamuoyu önünde cevap vermek yerine "Muhatap Olmamak", "Ciddiye Almamak" şeklindeki kamu vicdanından kaçmak yönündeki tasarruflar, bu tarzı tercih edenlerin genetik ve yapısal özellikleri ile ilgili olup; bu yönde fikir beyan etmemizin doğru olmayacağı kanaatindeyiz. Aziz Yıldırım üzerinden yaratılmaya çalışılan, faturasının Kadıköy'e gönderilmesi düşünülen toplumsal kaos ve kargaşa yaratma çabalarından başka bir şey değildir.

TERTEMiZ HAVUZLARI KiRLENMESiN
Sayın Başkanımızın, Havuz Sistemi ile ilgili beyanlarının "TEHDİT değil TESBİT ve TEKLİF" içerdiği kolaylıkla anlaşılabilecek niteliktedir. Yargı kararlarının kesinleşmesini dahi beklemeden Fenerbahçe'yi "Kirli" addedenlerin "Tertemiz" havuzlarının kirlenmesini istememeleri en doğal haklarıdır. Hayatın ve ahlakın olağan akışına uygun olan 3 Temmuz "linç" ine ortak olanların, F.Bahçe ile artık hiçbir konuda ortak olmaması gerekliliğidir.


Goller Cepte
BİZE ULAŞIN