Quaresma İcra Kurulu'na

Beşiktaş, Portekizli yıldızın durumunu yarın İcra Kurulu toplantısında belirleyecek. Yönetimde sürpriz istifalar olabilir

Beşiktaş yönetimi Quaresma'nın dosyasını yeniden İcra Kurulu'nda görüşecek. Başkan Fikret Orman yüksek maliyeti nedeniyle de kadro dışı bırakılan Portekizli futbolcunun durumunu netleştirmeyi planlıyor. Yönetim bir ay önce Quaresma, Simao ve Alves'in satılması yönünde menajeri Mendes'e çağrıda bulunmuştu. Ancak geçen sürede üç futbolcuya da hiçbir teklif gelmediği öğrenildi.

Q7 İÇİN İKİ FARKLI GÖRÜŞ VAR
Yönetim yarınki icra toplantısında Quaresma'nın oynasa da oynamasa da alacağı garanti ücretin hesaplarını yapacak. Hakim olan görüş Quaresma konusunda kararlı davranılması ve satışı cesaretlendirecek yaklaşımın benimsenmesi. Bazı yöneticiler ise "Parasını nasıl olsa ödüyoruz. Oynatsak daha iyi" yaklaşımında. İcra toplantısının gergin geçmesi de bekleniyor. Adnan Dalgakıran ve Mesut Urgancılar'ın Başkan Fikret Orman'la son dönemdeki gerginleşen ilişkilerinin istifa sürecine götürebileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN