Terim isyan etti

Futbolu bir kenara bırakan Terim G.Antep'teki terör eylemine isyan etti: "Ne oluyor bu ülkeye? İçimden konuşmak gelmiyor."

Teknik Direktörü Fatih Terim, ligin ilk haftasında aldıkları üç puana sevinemedi. Tecrübeli teknik adam maçın ardından sahadaki futbolu değerlendirmek yerine Gaziantep'te yaşanan olaylara isyan etti. "İçimden futbol konuşmak gelmiyor" diyen Terim şunları söyledi: "Açıkçası, güzel güzel konuşayım, her sorunuza yanıt vermek niyetindeyim ama Gaziantep'te yaşananları duyunca... Bir yere ateş düşmüş, kardeş kardeşi vuruyor. Yazıklar olsun! Ne oluyor bu ülkeye,? İçimden konuşmak gelmiyor. Bunlar vatan evladı değil mi? Nereye gidiyor bu ülke? Neyimizi paylaşamıyoruz?"

"ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR"
Terim, "Futbol konuşalım ama çok üzgünüm ve içimden gelmiyor konuşmak. Üç puan aldım demeye utanıyorum. Ne oluyor? Bu toplu katliama gidiyor. Bu Türk insanının ne örfünde ne ananesinde var. Kınıyorum, demiyorum. Yazıklar olsun! Ben de bu ülkenin ay-yıldızını temsil ettim. Bunların, anası babası yok mu? Ateş düştüğü yeri yakar. Özür diliyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN