Almeida derbide yok

Beşiktaş doktorunun "Adalesinde yırtık yok" dediği Portekizli golcü "Ağrılarım çok" dedi ve idmana çıkmadı. 2 hafta sahalardan uzak kalacak olan Hugo Almeida'nın yerine G.Saray'a karşı Batuhan forma giyebilir

İstanbul Büyükşehir Belediye maçında sakatlanan Almeida'dan kötü haber geldi. Sezona golle başlayan Portekizli yıldız Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek. Yapılan kontrollerde Almeida'nın takımdan 2 hafta uzak kalacağı öğrenildi. Sağ uyluk adalesindeki ağrılardan şikayetçi olan ve dün de idmana çıkmayan Almeida için kulüp doktoru İsmail Başöz, "Yırtık yok. Önemli değil" açıklamasını yapmıştı. Sağlık heyetinin tedavi sonrasında forma giyebileceğini söylemesine rağmen Beşiktaş ile yollarını ayırmak istediği iddia edilen Almeida'nın "Ağrılarım çok. Bu şekilde forma giyemem. Sakat sakat oynarsam, sahalara geri dönmem uzun sürer" dediği öğrenildi. Bu gelişmelere üzerine gözler Batuhan'e çevrildi. Geçen hafta imza atan genç golcü derbide büyük bir ihtimalle onbirde sahaya çıkacak.

SAKATLAR CAN SIKIYOR
Beşiktaş'ta sakatlar da can sıkıyor. İstanbul BŞB maçında sakatlanan Veli Kavlak idmana çıktı ancak çift kalede zorlanma hissedince antrenmanı yarıda bıraktı. Oğuzhan da takımdan ayrı çalışırken Mc Groger, sağlık ekibi tarafından özel olarak çalıştırıldı.

BİZE ULAŞIN