Transfer şart

Trabzonspor Teknik Direktörü Güneş, "Transfer bu takımın olmazsa olmazı" dedi. Giray Bulak golcü işini bitirmek için üç koldan harekete geçti

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'nde Videoton karşısında aldığı golsüz beraberlik kimseyi memnun etmedi. Teknik Direktör Şenol Güneş, "Gol yemedik ama kazanamadık. Gayret ve niyetten memnunum. Transfer bu takımın olmazsa olmazı ama biz şikayet etmek yerine çözüm üretmeye çalışıyoruz. Buna herkesin de yardımcı olması gerekir" dedi. Transfer isteğinin Videoton maçındaki oyunla ilgisi olmadığını vurgulayan Güneş, "Transfer bugünlük bir konu değildir. Takımın transfere ihtiyacı olduğunu hep söyledik. Transfer olmazsa elimizdekilerle ne yapabiliriz bunun peşindeyiz. Transfer yapılmadı diye diğer oyuncuları suçlarsak onlara haksızlık etmiş oluruz" diye konuştu. Yönetim de iyi bir golcü almak için harekete geçti. Giray Bulak, Sparta Prag'da oynayan Leaonard Kweuke'yi bir kez daha izlerken son kararı verecek. .

GÜNEŞ'TEN SÜRPRİZ BASIN TOPLANTISI!
Trabzonspor'un dün yaptığı idman öncesi kulüp doktoru Mesut Çelebi'nin 45. yaş günü kutlandı. Bu arada Şenol Güneş'in bugün saat 11.00'de basın toplanatısı yapacağı duyuruldu.

SON ADAY KWEUKE
Trabzon'da forvet mevkii için Kweuke'nin transferi gündemde. Sparta Prag forması giyen 25 yaşındaki futbolcu, 53 maçta 25 gol attı.

BİZE ULAŞIN