"Burası Yeniçeri Ocağı değil"

Pazar 26.08.2012
Son Güncelleme: Pazar 26.08.2012
ABONE OL
30 bini aşkın taraftarın Aykut Kocaman'a rağmen Alex'e sahip çıkması üzerine sahaya inip protestoyu sonlandıran Aziz Yıldırım maç sonu da Lig TV'ye çıktı ve herkese mesajlar verdi.KADINLARA: Bugün tribünde organize bir olay yaşandı. Müdahale etme mecburiyeti hissettim. O şekilde tezahürat yapılınca sahanın içindeki oyuncular maça konsantre olamıyorlar.

ALEX'E:
Twitter'da istediğinizi yazacaksınız sonra da oynamak isteyeceksiniz, yok öyle bir şey. 4 yıl önce bütün tribünler yuhaladığı zaman ben kalktım alkışladım, kulüpte kalmasını sağladım. Burası Yeniçeri Ocağı değil. Burası Fenerbahçe kulübüdür. Aykut Kocaman bu camianın evladıdır. Recep Niyaz'ı oynattı diye alkışlanmalıdır. Alex, 'Genç oyuncular oynasın' dedi. Recep çıktı oynadı, Alex de küsmeyecek. Benim onu alkışladığım gibi alkışlayacak.

KAMUOYUNA:
Başıma bir şey gelmezse ben üç yıl daha buradayım. Türkiye'de kimsenin yapamayacağı iki projeyi bu ay içinde açıklayacağım. Fenerbahçe'de dedikodu yayanlar var. Ben bunları biliyorum. Önümüzde Spartak maçı var. Biz kişilerin kavgasıyla uğraşıyoruz. Fenerbahçe'ye nifak tohumları ekmeye çalışanlar var.

Yıldırım ile Alex yarın 14.00'te kulüpte görüşecek.