Yeni ceza kapıda

Seyircisizdi ama...
F.Bahçe'nin cezası nedeniyle seyircisiz oynanan maçında sahaya bir kadın taraftarın girmesi nedeniyle yeniden ceza alması gündemde.

Maç öncesi protesto
F.bahçe taraftarları, Gaziantep maçı öncesi son günlerde yaşanan terör olaylarını protesto etti. Kadıköy'deki meşhur Boğa heykelinin önünde toplanan kadın ve çocuk taraftarlar, bir süre "Şehitler ölmez, vatan bölünmez", "Gaziantepli kardeşlerimizin acısını paylaşıyoruz" yazılı pankartlar açıldı. İstiklal Marşı okuyan taraftarlar, daha sonra sık sık "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" diye slogan atarak stada yürüdüler.

Ses getiren pankartlar
Maç öncesi taraftarın törer protestosunda iki taraftarın açtığı, "Alex'inle Aykut'unla çok yaşa Fenerbahçe" yazılı pankart dikkat çekti. Ayrıca Fenerbahçeli futbolcular maça çıkarken, "Siyah bant yüreğimizde şehitler kalbimizde" yazılı bir pankartla çıkarak, S.Moskova maçına siyah bantla çıkmalarına izin vermeyen UEFA'ya bir göndermede bulundu.

Saygı duruşunda çıt çıkmadı
F.bahçe'nin cezası nedeniyle kadın ve çocuklara açılan maç için 40 bin bilet dağıtıldı. 30 bine yakın taraftarın geldiği maçta şehitler için yapılan saygı duruşunda kadın ve çocukların saygı duruşlarındaki sessizliği erkeklere örnek olacak nitelikteydi.

BİZE ULAŞIN