Almeida sakata geldi!

Takımdan ayrılmak isteyen ve G.Saray derbisinde sakatlığını öne sürerek oynamayan Portekizli futbolcunun tek bir alıcısı çıkmadı. Golcü futbolcunun takımda kalma ihtimali yükseldi

Beşiktaş'ta Almeida sorunu çözüme kavuşuyor... "Eşim ve çocuğum Portekiz'de yaşamak istiyor" diyerek ayrılmak istediğini belirten golcü futbolcuya yönetim rest çekmiş, menajeri Mendes'e ise "Almeida'yı takas edebiliriz" mesajını göndermişti. Tecrübeli futbolcunun önemli bir sağlık problemi bulunmamasına rağmen Galatasaray derbisinde sakatlığını öne sürerek forma giymemesi de "Ayrılmak istiyor" yorumlarının yapılmasına neden olmuştu. Ancak şimdiye kadar Almeida'ya alıcı çıkmadı. Avrupa'da transfer sezonunun yarın sona erecek olması nedeniyle Beşiktaş'ta kalma ihtimali yükseldi. Bunun üzerine yönetim Almeida'nın yanına bir forvet almak ve orta sahayı güçlendirmek için transfer çalışmalarına hız verdi. Fernandes de kendisine iyi bir kulüp bulamadı ve kalma kararı aldı. Bu arada yönetici Deniz Atalay, Drenthe konusunda yeni gelişmeler yaşanabileceğini açıklarken, Mustafa Pektemek ise dün ameliyat oldu. Kulüp Doktoru İsmail Başöz, "Sahalara dönmesi için 5 ya da 6 ay gerekli" dedi.

U DÖNÜŞÜ
Avrupa'da transfer sezonun bitmesine çok az bir süre kalmasına rağmen hala talibi çıkmayan Almeida, U dönüşü yaptı. Henüz başka bir takımla anlaşamayan Portekizli golcü, artık Beşiktaş'ta kalmaya daha sıcak bakıyor. Tecrübeli futbolcunun durumu iki gün içinde netlik kazanacak.

BİZE ULAŞIN