Çebi'den G.Saray'a salvo

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri, futbol takımına sezon başı yemeği verdi.;

İstanbul'da Okka Restoran'daki yemeğe kulüp başkanı Orman, yönetim kurulu üyeleri, BJK Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Gökhan Sarı, Genel Koordinatör Levent Çifter, BJK İletişim Koordinatörü ve BJK TV Genel Müdürü Tuğrul Yenidoğan, Futbol (A) Takımı Teknik Direktörü Samet Aybaba ve teknik ekiple birlikte siyah-beyazlı futbolcular katıldı.

Kulüp ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi yaptığı açıklamada, Spor Toto Süper Lig'in 2. haftasında oynadıkları Galatasaray maçından 1 puan almalarına rağmen futbolcuların motivasyonlarından hiçbir şey kaybetmediklerini söyledi.

''Galatasaray maçındaki galibiyetimiz haksız bir şekilde elimizden alındı ve bir puanla yetinmek zorunda kaldık'' diyen Çebi, şunları kaydetti:
''Buna rağmen oyuncularımızın motivasyonlarını üst düzeyde görmek bizleri mutlu etti. Kendilerine gösterdikleri performans nedeniyle, teşekkür ediyorum ve etkili oyunlarını artarak sürdürmelerini temenni ediyorum. Beşiktaş, maneviyatı güçlü bir camiadır. Birlik ve beraberliğe büyük önem veriyoruz. Bu nedenle böyle bir organizasyon düzenledik. Başkanımızın önderliğinde yönetim kurulu üyelerimiz, oyuncularımız ve taraftarlarımız el ele vererek başarıya ulaşacağız. Taraftarlarımız bu takıma güvensin. İyi yolda ilerliyoruz.''

BİZE ULAŞIN