Fernandes'ten Beşiktaş'a mesaj var!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın futbolculara verdiği moral yemeğinde Fernandes, ilginç açıklamalar yaptı. Orman'ın yanı sıra yöneticiler, Tamer Kıran, Ahmet Nur Çebi, Yalçın Yılmaz ve Seyit Ateş ile sohbet eden Fernandes, kulüpte mutlu olduğunu anlattı.

Hürriyet'in haberine göre; Portekizli futbolcu, iddiaların aksine memnuniyetini dile getirirken, "Benim hiçbir sorunum yok. Param gününde ödenirse dünyanın en mutlu insanıyım. Ben yöneticilere giderek para istemeye utanırım. Çünkü hakkım olan sözleşmeye attığım imzanın karşılığını almaya alışmış kişiyim. Yöneticilerimizi bu konuda üzmek istemem. Sizde beni üzmeyin" dedi.

Fikret Orman ve yöneticiler de, Fernandes'e sözlerinden duydukları memnuniyeti aktardılar ve hiçbir şeye aldırış etmeden işini yapması gerektiğini belirttiler.

Fikret Orman'dan futbolculara garanti

Siyah beyazlı futbolcular, başkan Orman ve yönetim kurulu ile önceki akşam İstanbul W Otel'deki Okka Restaurant'daki moral ve motivasyon gecesinde bir araya geldi.

Fikret Orman, futbolculara hitap ederken, "Primleriniz olan 10'an bin liranızı hesaplarınıza yatırdık. Sahaya çıkın görevinizi yapın bizlere zaferler yaşatın bizler de aynı performansta karşılık verelim" dedi.

BİZE ULAŞIN