Kocaman'dan derbi sonrası ilginç açıklama

Pazar 07.10.2012 21:51
ABONE OL
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş derbisinde aldıkları 3-0'lık galibiyet sonrası çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte "Şimdi huzur içinde uyuyabileceğiz ama sadece 24 saat" diyen Kocaman'ın Lig TV'ye yaptığı açıklama:

"Bütün Fenerbahçeliler gibi son derece mutluyuz. Geçen maçtan sonra da söylemiştim; bu toz duman arasında büyük bir karakter gösterdi takım.

Son iki oynadığımız takım tarihleriyle ön planda olan takımlar. Bu takımlara karşı büyük takım refleksiyle başlamak çok doğru bir başlangıç olmazdı. Sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Takımla ilgili düşündüğüm şeylerin oluşabileceğini görüyoruz. Takımın 2 ay içerisinde oturabileceğini söylüyordum. Bugün orada mıyız? Bunu söylemek biraz zor ama o yolda devam ediyoruz.

Sıkıntılıyken konuşmak daha zor ama bu platform böyle bir platform maalesef.

Türkiye'de her ayağın alanı genişlemiş. Buna futbolcular da medya da dahil. Antrenör takımı olmak bugün çok kolay olacak bir şey değil. Küçük küçük adımlar atılıyor. Sadece bu iki skora bakarak antrenör takımı olduk demek fazla iyimserlik olur."

Aykut Kocaman, Lig TV muhabirinin "Bugün yüzünüz gülüyor" hatırlatması üzerine "Bir 24 saat huzur içinde uyuyabileceğiz, öyle gözüküyor." diyerek sözlerini tamamladı.