Fatih Terim'den özür diledi...

Semih Haznedaroğlu, son günlerde yaptığı açıklamalar sonrasında tepkisini çektiği Fatih Terim'den özür diledi.

Galatasaray yöneticisi Semih Haznedaroğlu, son günlerde yaptığı açıklamalar sonrasında tepkisini çektiği Fatih Terim'den özür diledi.

Takımın kötü gittiğini, Melo'nun kendisine gelmesini, frikikleri Selçuk İnan'ın kullanması gerektiğini söylediği için Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in tepkisini çeken Galatasaray Yöneticisi Semih Haznedaroğlu, "söylediklerim tahminimden daha fala tartışıldı. Bu açıklamalarımdan dolayı Fatih hocayı, futbolcuları üzdüysem özür dilerim" dedi.

Radyospor'a konuşan Haznedaroğlu, "Söylediklerim abartıldı. Her Galatasaraylı gibi ben de düşüncelerimi söyledim. Bunlar bir eleştiri olarak kabul edilmemeliydi ama öyle algılandı ve basın olayı çok büyüttü" dedi.

Açıklamalarında Fatih Terim'i eleştirmek gibi bir niyetim yoktu ve söylemlerim yanlış anlaşıldığını savunan Haznedaroğlu, "Başkan Ünal Aysal'da bu konularda daha dikkatli olmamızı istedi. Yine söylüyorum amacım Fatih Terim ya da futbolcuları eleştirmek değil herkesin söylediğini ifade ettim. Eğer söylediklerimden ötürü futbolcuları, Fatih Terim'i ve camiamı üzdüysem özür dilerim" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN