Fenerbahçe'nin olay ismi istifa ediyor

Fenerbahçe'de Alex'in ve Brezilyalı oyuncuların tercümanlığını yapan Samet Güzel'in istifanın eşiğine geldiği iddia edildi.

Fenerbahçe'de Alex'in ayrılığının ardından gündemden düşmeyen isimlerden birisi olan tercüman Samet Güzel ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Derin Futbol programının yorumcularından eski Beşiktaşlı yönetici Sinan Engin'in verdiği bilgiye göre; yıllardır sarı-lacivertli ekipte tercümanlık yapan Güzel istifa edecek.

Alex'in ayrılığının ardından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve teknik direktör Aykut Kocaman tarafından, Brezilyalı futbolcuyla yaşanan problemlerin tanığı olarak gösterilen Samet Güzel'in, sarı-lacivertli taraftarların tepkisi nedeniyle çok yıprandığı için görevinden ayrılacağı iddia edildi.

Brezilyalı yıldızın sözleşmesinin feshedilmesinin ardından, basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım, tercüman Samet Güzel'i de yanında bulundurmuş ve Güzel'i yaşanan sıkıntıların tanığı olarak göstermişti.

Aziz Yıldırım'ın, Alex ile ilgili yaşanan sıkıntıları onaylatmak için Samet Güzel'e sorduğu 'Doğru mu Samet?' sorusu sosyal medyada büyük bir patlama yapmıştı. Galatasaraylı taraftarlar, basketbol Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynadıkları karşılaşmada üzerinden 'Doğru mu Samet?' yazılı bir pankart açarken; Trabzonsporlu taraftarlar, '2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor. Doğru mu Samet?' şeklindeli pankartlarıyla olaya göndermede bulunmuşlardı. (Sporx)

BİZE ULAŞIN