Beşiktaş'ta flaş Quaresma kararı

Beşiktaş'ta 'Feda' projesine katılmadığı ve tepki gösterdiği için kadro dışı bırakılan Portekizli oyuncu Ricardo Quaresma'ya af çıktı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, "Yönetim Quaresma'yla anlaştı. Prensiplerime uyarsa Antalya kampına katılacak." dedi.

Cihan muhabirinin sorularını cevaplayan Beşiktaş yönetimi ise, aldıkları kararı henüz Quaresma'ya ulaştıramadıklarını, bu sabah ülkesine gittiği için henüz bir bağlantı kuramadıklarını söylediler.

Bilindiği gibi Samet Aybaba, yönetimle anlaşmadığı için Quaresma'yı kadroya almamış, Portekizli oyuncu da çalışmalarını takımdan ayrı sürdürüyordu.

QUARESMA BU SABAH ÜLKESİNE GİTMİŞTİ

Öte yandan Beşiktaş'ın kadro dışı bıraktığı Portekizli yıldız Quaresma sabah saatlerinde ülkesine gitmişti. Sabah 07.00 sıralarında eşi ve çocuğu ile Atatürk Havalima'na gelen Portekizli yıldız, THY'nin tarifeli uçağı ile Lizbon'a uçtu.

Siyah - beyazlı takımın yeni yönetimi ve teknik heyeti ile bir türlü yıldızı barışmayan Quaresma, her hangi bir açıklama yapmamıştı. Portekizli yıldızın yanında fazla eşya götürmemesi ve moralsiz olması da dikkat çekmişti.


BİZE ULAŞIN