Süper Lig'de bir ayrılık daha!

Sanica Boru Elazığspor yönetimi, teknik direktör Bülent Uygun ile yolları ayırdı.

Kulüpten yapılan açıklamada Bülent Uygun'un görevinden istifa ettiği duyuruldu. Uygun'un açıklamaları kulüp resmi internet sitesinde yer alırken Uygun şu ifadeleri kullandı:

Maalesef bana kucak açan beni bağrına basıp, sevgisini gösteren özel bir camiadan yaşananlar sonucunda görevimden ayrılmak durumunda kaldığımı ligin bitimine 7 hafta kala geldiğim ve Sanica Boru Elazığsporla şampiyon olma şerefine nail olduğum ve tanımakla onur duyduğum Selçuk Öztürk ve yönetim kurulu ile Elazığspor camiasından ayrılıyorum.

Gönül isterdi ki uzun süreli çalışıp başarı elde edelim. Ama maalesef yönetimin yalnız bırakılması ve ekonomik sıkıntılar kısıtlı bütçe ile yapılan transferlerle birlikte stadyumumuzun ve tesisimizin yetişmemesi sonucunda yeni takım olma noktasında alınan başarısızlık görevimden ayrılmam gerektiğini göstermiştir.

Bana destek olan Narkoz ve Gençlik 23 taraftar grupları ve her dönemde gerçek Elazığspor sevgisiyle dolu olan her şartta sağduyularını dürüst ve mertçe yazan değerli basın mensupları olmak üzere tüm Elazığspor camiaya teşekkür ederim.

Bazen düşünülenlerin ve hayallerin istediğimiz gibi gitmediği bu süreçteki tek suçlu benim, inanıyorum ki bu süreçte gelecek olan hocamız ile birlikte futbolcu kardeşlerim bu takımı büyük taraftarı ile kümede bırakacaktır."

BİZE ULAŞIN