Cimbom'da krizi Aysal önledi

Galatasaray'da huzursuzluk doruk noktasında... Sarı- Kırmızılı takımın Orduspor, Braga ve Eskişehirspor maçında aldığı kötü sonuçlar yönetimde büyük bir huzursuzluk yarattı. Bazı yöneticilerin Teknik Direktör Fatih Terim'e tepki göstererek rahatsızlıklarını sesli olarak dile getirmeye başlaması kargaşayı daha da artırdı. Terim'i eleştirdiği öğrenilen bu yöneticilerin, "Transferde ne istediyse yaptık ama sonuç ortada. Bizim için en önemli kulvar olan Şampiyonlar Ligi'nde işimiz mucizelere kaldı. Avrupa tecrübesi sonsuz olan Fatih Terim'le Manchester United ve Braga maçlarından daha iyi sonuçla ayrılabilirdik ama aldığımız sonuçlar ortada. Bu kadronun çok daha iyi olması gerekir" dediği gelen bilgiler arasında.

KİMSE DEMEÇ VERMEYECEK
Yöneticilerin Terim'i eleştirmesini duyan Başkan Ünal Aysal'ın tüm yöneticilere konuşma yasağı getirdiği öğrenildi. Aysal'ın yöneticilerle yaptığı toplantıda, "Bundan sonra yönetimden hiçbir arkadaşımın hocamız ve takım hakkında bir demeç vermesini istemiyorum. Hassas bir dönemden geçiyoruz. Herkes duyarlı olmak zorunda. Üstelik ortada panik yapacak bir durum da yok. Şampiyonlar Ligi'nde 2 maçta yenilmemiz dünyanın sonu değil. Hala grupta şansımız devam ediyor. Böyle bir dönemde köstek değil destek olmalıyız. Fatih Terim gibi çok önemli bir teknik adamı küstürmememiz gerekir. Ağzınızdan çıkacak her kelimeye dikkat edin" dedi. Başkan Ünal Aysal'ın yaptığı bu konuşmanın ardından yöneticilerin geri adım attığı belirlendi. Kriz şimdilik engelenirken başarısız sonuçların devamı

AYSAL BUGÜN TERLEYECEK
Galatasaray'da bugün Divan Kurulu toplantısı yapılacak. Genellikle Divan toplantılarına katılmayan Başkan Ünal Aysal'ın bugünkü toplantıya katılacağı üyelere ve yapılan icraatları tek tek anlatacağı öğrenildi. Ancak Divan üyelerinin bugün başkana eleştirilerde bulunması bekleniyor.

BİZE ULAŞIN