Susuyoruz beyler!

Terim ve futbolcuların yöneticiler tarafından eleştirilmesi Florya'nın havasını bozunca, Başkan Aysal duruma el koydu ve kurmaylarına "Ben dahil artık kimse konuşmayacak" mesajını yolladı

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Braga ve Eskişehirspor maçının ardından yönetimden teknik kadro ve futbolcular için yükselen eleştirilerin önünü kesmek için yeni bir kuralı devreye soktu: "Ben dahil tüm yönetim artık susacak!" Başta yönetici Semih Haznederoğlu olmak üzere sarı-kırmızılı yönetimden bazı isimlerin takımın oynadığı futbolun yanı sıra futbolcuları da isim vererek eleştirmesi sonrasında Florya tarafında yaşanan kırgınlığa son vermek isteyen Başkan Aysal yönetici arkadaşlarına "Futbolun patronu Fatih Terim'dir. Takımın performansını değerlendirmeyi de ona bırakalım ve biz Galatasaray'ın geleceğini planlayalım" dediği öğrenildi.

HAZNEDAROĞLU ÖZÜR DİLEMİŞTİ
Ünal Aysal ilk uyarıyı önceki gün "Frikikleri Selçuk İnan atsın" diyen ve Eskişehirspor maçının ardından Fatih Terim'in tepkisini çeken Semih Haznedaroğlu'na yapmıştı. Bu uyarının ardından Haznedaroğlu "Söylediklerim abartıldı. Her Galatasaraylı gibi ben de düşüncelerimi söyledim. Bu açıklamalarımdan dolayı Fatih hocayı, futbolcuları üzdüysem özür dilerim" açıklamasını yapmıştı.

'Sen de mi Brütüs'
Galatasaraylı yöneticilerin, Terim ve oyuncular hakkında yaptıkları açıklamaların Florya'da rahatsızlık yarattığını SABAH Spor, önceki gün "Sen de mi Brütüs?" manşetiyle okuyucularına duyurmuştu. Bu haberin ardından Başkan Ünal Aysal, yönetici Semih Haznedaroğlu'nu uyarmış, duayen yönetici de Terim ve futbolculardan özür dilemişti.


BİZE ULAŞIN