Başarı borcu eritir

G.Saray'ın borçlarının 315 milyondan 217 milyon Dolar'a indiğini açıklayan Başkan Aysal, "Başarıya dayalı bir şekilde borçlarımızı indiriyoruz" diyerek kazanılan iki kupaya dikkat çekti

Galatasara y Başkanı Ünal Aysal, Divan Kurulu'nda yaptığı konuşmada "Başarıya dayalı şekilde borçlarımızı indiriyoruz" vurgusuyla Terim ve öğrencilerinin elde ettikleri ve edecekleri başarılar sayesinde kulübün borcunun azalacağının altını çizdi. Aysal, yönetim dışındaki isimlerin Divan Kurulları'nda 'haksız eleştiriler' yaptığını savunurken yaptığı konuşma ile üyeler tarafından alkış aldı.

Herkes rahat olsun
Aysal borçlarının düşüşe geçtiğini vurgulayarak, "Borcumuz 315 milyon dolardan, 217 milyon dolara inmiştir. Banka borçlarımız 150 milyon dolardan 109 milyon dolara indirildi. Son bir buçuk senedir Galatasaray kredisi en açık kulüp olmuştur. Borçlarımız yükselmemiş, düşmüştür. Başarıya dayalı şekilde borçlarımızı indiriyoruz. Başarının altında finansal başarı vardır. Denetleme kurullarının da büyük katkısı var. Masraflarımız artıyor, ancak başarılarımız sürekli gelmekte. Hedefimiz daha da büyümektir. Herkes rahat olsun" dedi.

BİZE ULAŞIN