Burak için çılgın teklif

Galatasaray'ın sezon başında olaylı bir şekilde Trabzonspor'dan transfer ettiği Burak Yılmaz gollerine Sarı- Kırmızılı forma altında da devam ediyor. Milli futbolcunun istikrarlı performansı Avrupa kulüplerinin de dikkatini çekiyor.

İngiliz Daily Star Gazetesi'nin dün manşetten duyurduğu habere göre Liverpool, Burak'la çok ciddi bir şekilde ilgileniyor. Habere göre İngiliz devi devre arasına Galatasaray yönetiminin kapısını çalacak ve tam 14 milyon Pound (Yaklaşık 42 milyon TL) teklif edecek.

ŞAMPİYONLAR LİGİ FAKTÖRÜ!
Daily Star Gazetetesi, Liverpool Teknik Direktörü Rodgers'ın Luis Suarez ve Fabio Borini'nin yanına bir golcü daha istediği ve listenin ilk sırasında Burak Yılmaz'ın yer aldığını yazdı. Haberde ayrıca Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkamaması halinde devre arasında Liverpool'un teklifini kabul edebileceği de vurgulandı.

TÜRKLER'DEN ÇOK MEMNUNLAR
Sezon başında Nuri Şahin ve Samed Yeşil'i transfer ederek dikkatleri üzerine çeken Liverpool'un iki Türk futbolcunun da performansından çok memnun olduğu için Burak Yılmaz'da ısrarcı davranacağı da gelen bilgiler arasında.

REFERANSI NURİ
DAILY Star Gazetesi, Nuri Şahin'in Rodgers ve yöneticilere Burak Yılmaz için çok olumlu ifadeler kullandığını da belirtti.

BOMBA GiBi DÜŞTÜ
İngiliz gazetesi Daily Star'ın iddiasına göre Liverpool devre arasında Burak Yılmaz için Galatasaray yönetimiyle masaya oturacak

BİZE ULAŞIN