Hamit'ten sitem

Islıklanan Hamit, Alex tezahüratları için: "Kamuoyunun takdirine bırakıyorum.Olumlu destek daha iyi olurdu."

Dün akşamın kötü isimlerinden Hamit Altıntop, Romanya'nın maça daha iyi hazırlandığını söyledi. Kendi performansını beğenmediğini söyleyen Hamit "Ama takım olarak da iyi değildik. Kötü bir maç çıkardık. Romanya ummadığı bir anda golü buldu" dedi. Oyundan çıkarken ıslıklanan milli futbolcu maç sonundaki 'I love you Alex' tezahüratları içinse "Ülkemizde oynuyoruz. Yabancı arkadaşlarımıza sevgimiz saygımız sonsuz. Konuyu kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Bizim adımıza hiçbir şey olumlu değildi. Olumlu destek olunsa daha iyi olurdu" ifadelerini kullandı.

Bando işbaşı yaptı
Şükrü Saracoğlu'ndaki Romanya karşılaşmasında tribünlerin büyük bölümü doldu. Statta maç öncesi büyük coşku yaşanırken, tribünlerde yer yer boşluklar göze çarptı. Futbol Federasyonu bilet ve formalara gösterilen yoğun ilgi nedeniyle taraftarlara teşekkür etti. Federasyonun daveti üzerine milli maça gelen, Eskişehirsporlu taraftarların oluşturduğu "Bando Es-Es" çaldıkları parçalarla taraftarları coşturdu.

Ağır yaralı!
Brezilya 2014 şansını 3. maçtan zora sokan Milli Takım'da Arda Turan sakatlandı. Sağ ayak bileğinde ezilme olan Arda'nın bugün MR'ı çekilecek. Sakatlanan Mehmet, Emre ve Gökhan'ın durumu da bugün belil olacak.

BİZE ULAŞIN