Planlarımız çöktü

Üçüncü resmi sınavında ikinci yenilgisini alan Abdullah Avcı: Hedeflediğimiz planların dışına çıktık. Macaristan'ı yenerek yeni bir plan yapmamız lazım.

Milli Takım'ın başında çıktığı üçüncü resmi sınavda ikinci mağlubiyetini alan Abdullah Avcı, bundan sonrası için strateji değiştirmek zorunda olduklarını söyledi. Romanya yenilgisi sonrası bir hayli üzgün olduğu gözlenen Avcı, "Devre biterken golü yememiz planlarımızı bozdu. Kaliteli ve iyi savunma yapan bir takım ile oynayacağımızı biliyorduk. Maçın başında gol bulmak istedik, duran toplardan gol bulmak istedik ama olmadı. Hedeflediğimiz planların dışına çıktık. Macaristan maçını kazanıp yeni bir plan yapmamız lazım. Bugün oyunun zor olacağını çok pozisyon bulamayacağımızı biliyorduk. Oyunun başında belki Semih'in kafası gol olsa, başka bir yere gidecekti. Bu tip takımlara karşı üretmek çok kolay değil" yorumunu yaptı.

TÜRKİYE 101, ROMANYA 30 MİLYON EURO!
101 milyon Euro'luk A Milli Takım, 30 milyon Euro'luk Romanya'ya teslim oldu. 14 oyuncunun görev yaptığı Milli Takım'ın toplam değeri 101 milyon Euro olurken, Romanya takımının toplam değeri 30,3 milyon Euro olarak gerçekleşti. En pahalı oyuncuları Orduspor'da forma giyen Stancu olan Romanya takımında yaş ortalaması 27 olurken, A Milli Takım'da ise yaş ortalaması ise 25.8 idi.

BİZE ULAŞIN