Fenerbahçe'den Sow açıklaması

Pazar 14.10.2012 00:00
ABONE OL
Fenerbahçe Kulübü, sarı-lacivertli futbolcu Moussa Sow ile ilgili bir gazetede yer alan haberler üzerine açıklama yaptı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, önceki gün Moussa Sow'un sakatlığının kalıcı olduğuna dair bir haberi manşetine taşıyan gazetenin, bugün de Sow'un transferine ilişkin, inandırıcılığının olmadığı savunulan yeni bir habere imza attığı belirtilerek, şu görüşlere yer verildi:

''Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman'ın herkesçe malum kişiliğini görmezden gelmek pahasına 'tehdit' iftirasını atmak kaydıyla, sınırları ve haddi aşan gerçek dışı bu habere itibar edilmemesini önemle rica ederiz. Cuma günü manşete taşıdığı haberin itibar görmemesi üzerine, ilgili iddiaları yazı dizisi formatına taşımaya çalışan zihniyeti kınıyoruz. Bu haber vasıtasıyla 'doktor-hasta ilişkisini' yok saydığı iddia edilen eski doktorumuzun konuya ilişkin bir açıklama yapmaması halinde onu da bu zihniyetin bir parçası olarak göreceğimizin bilinmesini isteriz. Son olarak, şu an milli takımı ile kampta olan oyuncumuza da bu vesileyle başarılarının devamını dileriz.''