Ocak sıcak geçecek

Alex'le yollarını ayıran Fenerbahçe, Ocak ayında iki önemli transfere imza attırmaya hazırlanıyor. Fürth forması giyen Sercan Sararer ile Valencia'dan Tino Costa listenin ilk iki sırasında yer alıyor

Sercan Sararer, yaz döneminde Fürth ile Bundesliga'da şansını denemek için Fenerbahçe'nin teklifini reddetmişti. Ancak 23 yaşındaki oyuncu, Bundesliga'da aradığını bulamadı. Sercan'ın, Türkiye'ye gelme konusunda artık daha olumlu düşündüğü belirtildi. Fenerbahçe bu oyuncu için 3 milyon Euro civarında bir bütçe ayırdı. Geçtiğimiz Temmuz ayında Türkiye'de yaşamaya ikna olan Tino Costa'nın transferi Valencia'nın son anda vazgeçmesiyle gerçekleşmemişti. Arjantinli oyuncunun, kulübünün kendisine gitme izni vermemesi nedeniyle sözleşmesini uzatmadığı ortaya çıktı. Costa'nın Fenerbahçe'ye gelme teklifine sıcak baktığı öğrenildi. Arjantinli'nin 2014 Temmuz'unda bitecek sözleşmesindeki serbest kalma bedeli 9 milyon Euro. Costa için devre arasında önerilecek rakam ise 5 milyon Euro.

Stoch'un yolu açık
Ocak ayında takımdan gidecek isimler de var. İnişli çıkışlı performansı nedeniyle kadroya giremeyen Stoch, ayrılma ihtimali en yüksek olan isim. Slovak yıldıza Rusya'dan teklifler halen var. Sercan transferine bağlı olarak, Stoch ile yolların ayrılması bekleniyor. Bienvenu'ye de Fransız ekiplerinden teklifler var.

F.Bahçe'nin kahramanları
Cristian Baroni ile Milos Krasic, Fenerbahçe Ülker Sport's Arena'da, ABD'li motokros akrobasi ekibi "Moto Heroes"un (Moto kahramanlar), Ülker-Metro sponsorluğunda yapacağı gösteri öncesi, hayranlarına imza dağıttı. Mickey Mause'lu tişörtüyle dikkat çeken Cristian ile Krasic, "Metrosiklet" isimli motosiklet üzerinde de poz verdi.

BİZE ULAŞIN